Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail
0 252 612 22 81

FETHIYE

Fethiye Şehir Merkezi tarihi Telmessos kenti yerleşimi içerisine konumlandırılmıştır. Telmessos şehrinin kalıntıları olan Kaya Mezarlıkları ve Likya lahitleri şehrin etrafına dağılmış bulunmaktadır. Fethiye'nin güney tepelerinde 15. yüzyılda şövalye St John tarafından yapılmış olan bir kalenin kalıntıları mevcuttur. Romalılar zamanında yapılan ve 1994 yılından beri yapılan kazılar sonucunda ortaya çıkan,yeni keşfedilmiş Telmessos Tiyatrosu şehrin merkezinde yer almaktadır. Paspatur, diğer adıyla " Eski şehir", Osmanlı döneminden inşa edilen yapılara ev sahipliği yapmaktadır: 1791'de inşa edilen Eski Cami ve Hamam bunlara örnektir. 


Zengin tarihinin yanı sıra, Fethiye , göz alıcı limanı, renkli çarşısı, sayısız restoranları, mağazaları ve avuç dolusu barları ile övünmektedir. Kapsamlı ve düzenli yerel minibüs servisleri (dolmuş) şehir merkezi ve yakınlardaki tatil yerleri ile büyük eğlence mekanları arasında çalışmaktadır. 


 

FETHİYE'DE ARAÇ KİRALAMA


Fethiye'de ve Türkiye'nin diğer şehirlerinde ve havaalanlarında, en kapsamlı araç kiralama servisini sunmaktayız. Bizde, en düşük ve en rekabetçi fiyat listesi ile araç kiralamak için gerekenler konusunda en iyi anlaşmayı bulacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı araçlardan oluşan geniş seçim yelpazesi ile paranızın değerini bilen ekonomik araçlar bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, en üst model elit araçlar da sunmaktayız. 


Araç kiralama servisimiz, en iyi fiyat, müşteri hizmeti ve özel anlaşmalar sunan profesyonel ve yeterli bir servistir. Fethiye'de bizden araç kiraladığınız zaman, seçtiğiniz herhangi bir yere özgürce gitme şansınız olduğu anlamına gelecektir. Belki de önemli tarihi şehirleri veya güzel mekanları keşfetmek istiyorsunuz; kiraladığınız araç ile bu sadece mümkün değil, aynı zamanda size uygun şekilde ayarlanabilir olacaktır. En başından itibaren Fethiye'ye olan ziyafetinizi rahatlatıcı bir tatile dönüştürmek için, kiraladığınız aracı otelinize, havaalanına veya Türkiye'nin neresine olursa olsun size teslim etmeyi organize ediyoruz. Buna denk olarak, Türkiye'yi terkedeceğiniz zaman nerede olduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. Tüm yapmanız gereken ilerideki planlarınızı yapmanız ve bize bildirmeniz ki böylece gerekli ayarlamaları yapabilelim. Lütfen önereceklerimiz veya araba kiralama lokasyonları için daha fazla bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçiniz.