Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

Fethiye Oto Kiralama

Fethiye Rent a Car , 1995 yılına kadar bölgesinde oto kiralama hizmeti verirken,bu tarihten sonra  Seyahat Acentesi kurarak havaalanı transfer hizmetlerine başlamıştır.Dalaman Hava limanından Fethiye , Dalyan, Köyceğiz, Marmaris, Datça, Göcek, Ölüdeniz, Hisarönü, Kayaköy, Üzümlü Kaş ve Kalkan bölgelerine transfer yapmakta ve bu bölgelerde araç kiralama hizmeti vermektedir.
 
 Araç kiralama hizmetlerini ; otomobil kiralama, Renault Trafik minibüs kiralama, Duster Jeep kiralama , Dacia Lodgy 7 kişilik otomobil kiralama,Fiat Linea otomobil kiralama, Fiat Egea otomobil kiralama, Renault Fluence kiralama şeklinde sürdürmektedir.
 
 Bölgesinde uzun süreli araç kiralama hizmetinin de öncüsü olan Fethiye Rent A Car uzun dönem araç kiralamanın tüm imkanlarını müşterilerine sunmaya devam etmektedir.Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz 3 ay ile 3 yıl arası dönemlerde verilmektedir.Filomuzdaki her aracı müşterilerimiz uzun dönem araç kiralama yöntemi ile her zaman kiralayabilirler
   25 yıldır, aynı bölgede ve birçok noktada  hizmet veren şirketimiz, araba kiralama ve havaalanı transfer hizmetlerini en iyi şekilde vermeye devam etmektedir. Dalaman Havalimanın'dan klimalı araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile siz kıymetli misafirlerimize , Sarıgerme transferi, Dalyan transferi, Kalkan transferi, Göcek transferi, Fethiye transferi, Ölüdeniz transferi, Kaş transferi , Marmaris transferi, Üzümlü transferi hizmetini güvenli bir şekilde sağlıyoruz.
 
 Transfer araçlarımızın tamamı temiz ve bakımlıdır; ayrıca sürücülerimiz deneyimli ve saygılıdır. Transfer konusundaki tüm eğitimler kendilerine aldırılmıştır.Transfer hizmeti ile ilgili SRC ve Psikoteknik belgelerine sahiptirler.
 
 Fethiye rent a Car şirketi geçmişte olduğu gibi gelecekte de siz kıymetli misafirlerimize en iyi araçları en iyi fiyatlarla sağlamaya devam edecektir.
 
 Lütfen araç kullanırken emniyet kemerlerinizi bağlamayı unutmayınız.