Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

Fethiye Oto Kiralama

Fethiye Rent a Car , 1995 yılına kadar bölgesinde oto kiralama hizmeti verirken,bu tarihten sonra  Seyahat Acentesi kurarak havaalanı transfer hizmetlerine başlamıştır.Dalaman Hava limanından Fethiye , Dalyan, Köyceğiz, Marmaris, Datça, Göcek, Ölüdeniz, Hisarönü, Kayaköy, Üzümlü Kaş ve Kalkan bölgelerine transfer yapmakta ve bu bölgelerde araç kiralama hizmeti vermektedir.
 
 Araç kiralama hizmetlerini ; otomobil kiralama, Renault Trafik minibüs kiralama, Duster Jeep kiralama , Dacia Lodgy 7 kişilik otomobil kiralama,Fiat Linea otomobil kiralama, Fiat Egea otomobil kiralama, Renault Fluence kiralama şeklinde sürdürmektedir.
 
 Bölgesinde uzun süreli araç kiralama hizmetinin de öncüsü olan Fethiye Rent A Car uzun dönem araç kiralamanın tüm imkanlarını müşterilerine sunmaya devam etmektedir.Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz 3 ay ile 3 yıl arası dönemlerde verilmektedir.Filomuzdaki her aracı müşterilerimiz uzun dönem araç kiralama yöntemi ile her zaman kiralayabilirler
 
 25 yıldır, aynı bölgede , aynı lokasyon da hizmet veren şirketimiz, araba kiralama ve havaalanı transfer hizmetlerini en iyi şekilde vermeye devam etmektedir. Dalaman Havalimanın'dan klimalı araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile siz kıymetli misafirlerimize , Sarıgerme transferi, Dalyan transferi, Kalkan transferi, Göcek transferi, Fethiye transferi, Ölüdeniz transferi, Kaş transferi , Marmaris transferi, Üzümlü transferi hizmetini güvenli bir şekilde sağlıyoruz.
 
 Transfer araçlarımızın tamamı temiz ve bakımlıdır; ayrıca sürücülerimiz deneyimli ve saygılıdır. Transfer konusundaki tüm eğitimler kendilerine aldırılmıştır.Transfer hizmeti ile ilgili SRC ve Psikoteknik belgelerine sahiptirler.
 
 Fethiye rent a Car şirketi geçmişte olduğu gibi gelecekte de siz kıymetli misafirlerimize en iyi araçları en iyi fiyatlarla sağlamaya devam edecektir.
 
 Lütfen araç kullanırken emniyet kemerlerinizi bağlamayı unutmayınız.