Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail
256 Bit koruma ileOnline Ödeme Paranızı KoruyunHiç bir gizli ödeme talep etmiyoruz Seyehat Bilgileri Çevre Bilgisi Havaalanı Transferi
Fethiye Rent a Car sizler için en çok bu bölgelerde araç kiralama hizmeti vermektedir; Marmaris, Antalya, Fethiye, Dalaman, Dalyan, Datca, Kalkan, Kas, Gocek ve bu bölgelerin yakın çevreleri...

"You have the most amazing customer service and it really does make you stand out from the rest."

Kate Cozens, England

"You have been the best help I have ever had with renting vehicles in the 15 years I've been flying to UK."

Paul Winchester , England

via Fethiyerentacar.com

Fethiye Rental Hakkında

Fethiye Rent a Car Şirketi,Dalaman ve Fethiye’de otomobil kiralama faliyetini uzun yıllardır sürdürmektedir.Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak , Otomobil, Aile Aracı , Otomatik Vitesli aracı, 7 kisilik Arabaları, Jeep ve Minibüsleri kısa dönem ve uzun dönem kiralama olarak sunmaktadır.

Bu dogrultuda, Türkiye'de butun buyuk sehirlerde ve Uluslararasi havaalanlarinda arac kiralama hizmeti sunmaktayiz. Istanbul ve Istanbuldaki havaalanlarinda arac kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Ankara'da minibus ve arac kiralama, Bodrum, Antalya ve Izmir havalanlarinda jeep, minibus, havaalani transferi ve uzun dönem arac kiralama hizmetlerimiz,7/24 yüksek haliteyle siz müsterilerimiz icin saglanmaktadir.

.

NEDEN BİZ?