Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

 

7/24 HAVA ALANI TRANSFER HİZMETİ

DALAMAN HAVAALANIN
ÖZEL ARAÇLARIMIZLA TRANSFER HİZMETİ

 

Siz değerli misafirlerimiz için , Dalaman Havalanında konforlu ve güvenli araçlarla transfer hizmeti veriyoruz. Seyahat esnasında sizin rahat etmeniz bizim için çok önemlidiir. Dalaman Havaalanı transferinde  her zaman bizi seçmenizi sağlamak için gerekli tüm özeni göstermeye çalışmaktayız.


1995 yılından bu güne kadar 20 yıldan fazla bir süredir misafirlerimizin istek ve önerilerini  dikkatle dinliyoruz ve değerlendiriyoruz.

Misafirlerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda,  tüm transfer belgelerine haiz geniş bir araç yelpazesi ile transfer hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Özel veya grup transferlerinde gidilecek yere kadar bakımlı ve güvenli araçlarımız ve tecrübeli transfer ekibimiz ile sizlere güvenli ve huzurlu bir seyahat imkanı sağlamaya özen gösteriyoruz.


Tüm misafirlerimiz bizim için özeldir. Tatile mutlu ve huzurlu bir başlangıç , tatil buyuncada mutlu bir zaman geçirmenizin başlangıcı olacaktır. Kaldığınız tatil bölgesinden mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayabilmek ve sizlerin bölgemizde tekrar tatil yapılabileceği fikrine sahip  olmanızı sağlayacaktır. Bu düşünce ile transferlerimizde  önce güleryüzlü olmayı, güvenli ve bakımlı transfer araçları kullanmayı , tecrübeli ve saygılı bir ekiple çalışmayı prensip edindik.


Dalaman Havaalanında bireysel karşılama alanında ekibimiz , sizi üzerinde adınızın yazılı olduğu bir levha ile karşılayıp ve hemen otoparkta bekleyen aracımız ile gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştıracaktır. Tatiliniz veya bölgemizde kalış sürenizin bitiminde sizi kaldığınız yerden , uçağınızın kalkış saatine göre uygun bir zamanda alıp yine güvenli ve emniyetli bir şekilde havaalanına ulaşımızı saylamaktayız.


Transfer fiyatlarımızı bütçelere uygun , ucuz transfer hizmeti şeklinde sağlamaya özen gösteriyoruz.

Otopark ve tünel fiyatlarını şirketimiz üstlenerek sizlere fazla masraf yansıtmamaya dikkat ediyoruz. Yıllardır özenle bağlı kaldığımız ilkelerimiz sayesinde her yıl bizi tercih eden misafirlerimizin sayısı artmaktadır.


Sizleride mutlu misfairler kervanına davet ediyoruz.